Author: s***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice set 😍😍😍😍😍😍😍
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 72kr
Original Price: 96kr
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | Multicolor |
| Type | Nose Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Voltage | 5 V |
| Length | 8 cm |
| Width | 18 cm |
| Height | 3.5 cm |
| SKU | sb25070265641991772 |
Author: s***a
Date:
Review: Very nice set 😍😍😍😍😍😍😍
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: a***u
Date:
Review: its fantastic i love it
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: s***h
Date:
Review: it easy to use its really good
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: b***3
Date:
Review: The best thing I ever ordered was that the quality was very good.
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.